|   Пәні: ағылшын тілі   |    Сыныбы: 5 «В»   |    Мерзімі: 3.12.2015 ж.   |    Пән мұғалімі: Тлеугабилова К.   |  
  |   Сабақ тақырыбы   |    What’s this?     |  
  |   Мақсаты   |    What is this? сұрағын түсініп, оған жауап беретін болады және this, that, these, those сілтеу есімдіктерін ажырата біледі, түстерді қолдана алады.  Топта бірлесіп жұмыс жасай алатын болады.      |  
  |   Оқыту нәтижесі   |    What is this? сұрағын қоя біледі,сілтеу есімдіктерін ажырата біледі, түстердің ағылшын тілінде атауларын үйренеді; өз сыныптастарымен талқылайды, таным әрекеті процесінде қарым қатынас шеберлігін арттырады; тақырып бойынша рефлексия жасай біледі   |  
  |   Оқыту әдісі   |    «Ой қозғау» (сұрақ-жауап), топтық жұмыс, жұптық жұмыс, жеке жұмыс, СТО,АКТ,     |  
  |   Дерек көздері   |    Оқулық       |  
  |   Көрнекілігі   |    Интербелсенді тақта, презентация, суреттер, үлестірме қағаздар   |  
  |        |    Мұғалімнің іс-әрекеті   |    Оқушының іс-әрекеті   |    Ресурстар   |    Жұмыс түрі  Уақыт   |  
  |   Ұйымдастыру                                Тапсырмалар   |    Оқушылармен сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу, топқа бөлу.            Фонетикалық жаттығу   |    Мұғаліммен амандасып,топқа бөлінеді.                 Мұғалімнен соң қайталап, жеке-жеке оқып шығады     |    Түрлі түсті қағаз қиындылары                           |    Топқа бөліну  3 мин                 5 мин   |  
  |   Үй тапсырмасын тексеру   |         |    Топ болып өзара тексереді.   |    Дәптерлеріне жазған жаттығу   |    Топтық жұмыс  7 мин   |  
  |   Бағалау     |    Интербелсендітақтада дұрыс жауаптары жазылып тұр,соны ашады   |    Оқушылар әр топтың жауаптарының дұрыстығын  тексереді.Өз дәптерлеріне «+» немесе «-» қояды   |    Интербелсендітақтаға жазылған жауап   |    1 мин   |  
  |       Жаңа сабақ   |    Тақырыпты ашу  What’s this? Сұрағы және сілтеу есімдіктері жайлы     айтылады.   |        Оқушылар кітап бойынша ізденеді             |    Тақтада келтірілген мысалдар      Постер қорғайды   |         Топтық жұмыс  7 мин   |  
  |   Сергіту сәті   |    Интербелдсенді тақтадан видео көрсетіледі   |    Видеодағы іс-қимылдарды бірге жасайды     |    Интербелсенді тақтадан көрсетілген видео   |    1 мин   |  
  |   Жаттығумен жұмыс   |    Ex.2,4 p. 94 (SB)    «Мен саған, сен маған» әдісі арқылы сұрақ қойып, жауап алуын бақылайды      Ex. 6-7 p. 96(SB)    «Кім жүйрік?» әдісі арқылы іске асады    Ex.1 p. 39 (АВ)   |    Бір-біріне сұрақ қояды, тыңдай отырып,сұрақтарға  жауап береді (кітапты пайдалану арқылы)      Кітап бойынша ережені оқиды, жаттығуды жазады      берілген сөздегі әріптерді орын тәртібімен жазып шығады   |    кітап, кеспе қағаздар                  Постер қорғайды          Үлестірме қағаздары   |    Жұптық жұмыс  6 мин           Топтық жұмыс  7 мин            Жеке жұмыс   |  
  |   Сабақты бекіту   |    «Тест» орындау. Алдарына тест сұрақтары беріледі                   |    Оқушылар берілген тест сұрақтарына тез арада жауап жазады   |    кеспе қағаздары   |         5 мин   |  
  |   Үйге тапсырма беру      ![]()     Бағалау       |    тақтаның бетіне үй тапсырмасын жазады      Оқушылардың пікірін сұрай отырып, суммативті бағалау       |    Күнделікке үй тапсырмасын жазып алады      Оқушылардың формативті бағалауы       |    Оқулық бойынша    Жаттығу 14, 98-бет      Бағалау парағы       |         1 мин       1 мин       |  
  |       Қорытынды       |        Рефлексия             |    Оқушыларға стикерлер беру  Рефлексия жазып, тақтаға жапсыру: маған ұнағаны,ұнамағаны,ұсыныс   |        Стикерлер   |         1 мин   |