Сабақ тақырыбы | Is there a yeti? Syllables |
Тақырып орны/реті | |
Сабақтың мақсаты | Оқушыларға жаңа тақырыптың мазмұнын аша отырып, жаңа сөздерді меңгерту. Оқушылардың сөздік қорларын байыта отырып, білім, білік , дағдыларын арттыру.Оқушылардың тілдік қорын молайту. Оқушыларды бірін- бірі сыйлауға, құрметтеуге, қадірлеуге, бағалай білуге, сыпайлыққа тәрбиелеу. |
Сабақтың типі/түрі | Жаңа сабақ |
Жұмыс түрі | Жұптық жұмыс |
Оқыту әдістері | Түсіндіру,практикалық жұмыс,сұрақ- жауап |
Педагогикалық технологиялар | Белсенді әдістер техналогиясы |
Ресурстар/жабдықтар | Оқулық, тақта. Улестірмелі материалдар |
Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | Қалыптасатын құзіреттіліктер /аспектілері |
I Ұйымдастыру кезеңі-уақыт (1 мин) Кезеңнің міндеттері: оқушылардың сабаққа деген қызығушылығы арттыру. |
Оқушылар мен амандасады,сабаққа дайындықтарын тексереді, сабаққа көңіл аударуларын ұйымдастырады. What day is it today? What month is it now? What season is it now? Жақсы көніл күйді сыйла. Мұғалім бір бірене жымиып карап суретти берулерін сұра»ды. Phonetic drill Mather lays the cloth for tea Cups for Jack and Mary and me Spoons and plates we all can see Sugar milk a pot of tea | Мұғаліммен амандасады ,сабаққа дайыналады,оқу құралдырын дайындайды,сабаққа назар аударады. | ОТҚ/өзін -өзі бағалау. ЖМҚ / үлкенді сыйлау |
II Үй тапсырмасын тексеру – уақыт (7 мин) Қайталау. Өткен тақырыптар бойынша бар білгендерін сұрақ арқылы тексеру. |
Үй тапсырмасын сұрайды 22 беттегі 2 жаттығу Шыршаны безендіру. Мына жерде сендерге шыршанын ойыншықтары берілген онынң үстінде сандар бар. Сол сандарды айтып шыршаны безендіру керексіндер. | Сұрақтарға жауап береді. Бір бірден шығып безендіреді. | ОТҚ әрекетін бағалау. |
III Проблемалық жағдаят тудыру, мақсат қоюшылық (сабақтың мақсаты мен міндеттерін қою) – уақыт (5 мин) Такырып туралы сұрактар қойылады Балалар йети дегенимиз не? | Балалар жауап беріп тақырыпты табады. Сабаққа дейн деген жерде балалар не білгілері туралы жазады. | ОТҚ,КҚ | |
| | |
IV Жаңа материады оқып үйрену – уақыт (15 мин) |
Балалар тақтаға қарайық. Мына жерде жаңа сөздер берілген. Соларды жазып алайық. | Жана сөздерді дәптерге жазады | |
V Түсінікті алғашқы тексеру- уақыт (5 мин) Игерген білімдерін тексеру. |
Балалар мына жерде сөздермен сүреттер көріп отырсын.дар. Қай сурет қай сөзге сәйкес келед екенин тауып тақтаға ілейік. | Оқушылар тақтаға сүрет пен сөзді іледі. | ОТҚ,КҚ |
Физминутка VI.«Сергіту сәті. Hands up, hands down Hands on hip, sit down Stand up, hands up Hands down, sit down. |
2 Жас ерекшеліне қарай диалогты оқыту.Мәтін бойынша, ұқсас шағын мәтін құрастыру. | Тапсырманы оқу ,мәтін құрастыру . | ОТҚ оқу міндеттерді шешу |
VI Алғашқы бекіту (жаңа жағдаятта білім мен білікті қолдану) – уақыт (7 мин) алған деректерін пайдалана отырып Астана туралы диалаог құру. |
Жұмыс дәптері бойынша жұмыс істеу Ex.1 .P.24 Мұғалім сұрақ қояды True or False Алып туралы мәтән оқу | Дәптерлеріне жазып тапсырманы орындайды. Сұраққа жауап береді Балалар мәтінді тындайды. | ОТҚ/оқу міндеттерін шешу үшін ақпараттар |
VII Оқу әрекетіне рефлексия (сабақтың қорытындысы) – уақыт (5 мин) |
Балалар бағанағы карточкамызды алып сабақтан кейн деген бөлімді толтырайық. | Балалар кандай жаңа білім алды. Не уралы білді соны жазады. | ОТҚ,АҚ әрекетін өзара бағалау |
VIII Үй тапсырмасы туралы ақпарат, оны орындауға нұсқау – уақыт (1 мин) |
Үй жұмысы.Ex.1 р 2 (5-8 | тапсырма жазу | ОҚТ |