Разработка урока для младших классов "Наш разноцветный мир"
Разработка урока для младших классов "Наш разноцветный мир"
Методическая разработка урока для младших классов, повторительно-обобщающий урок по темам "Цифры", "Семья", "Цвета". Урок включает в себя интерактивные игры, ребусы, загадки, подборы рифмы, использован мультипликационный фильм. На уроке развивается логическое мышление, умение работать в парах, группах. Задания предполагают творческий подход
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Разработка урока для младших классов "Наш разноцветный мир" »
Тема: Кольори
Цілі:
Практична:
перевірити рівень засвоєння матеріалу за темою «Кольори»;
рівень умінь застосовувати вивчене в знайомих та змінених, нових ситуаціях;
вдосконалювати види мовлення учнів ( аудіювання, говоріння читання, письма).
Розвиваюча:
Розвивати мислення, пам’ять, творчий характер у дітей, навички та вміння вести бесіду за темою; формувати культуру розумової праці.
Виховна:
Досягти ситуації успіху кожного учасника творчого процесу і його максимальної самореалізації, виховувати зацікавленість у розширені своїх знань.
Обладнання: картки з кольорами, фішки різнокольорові, прапори України, Америки, Великої Британії, фото учнів у національних костюмах, картки для роботи у групах (НО), касета з піснею “1, 2, 3, clap, clap, clap”, опорні малюнки за темою “Numbers”, запис фольклорної музики Шотландії, Японії, Іспанії, України та Росії. Primary Dictionary. Cambridge University Press. 2009. Підручник Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В., Англійська мова, 2 клас. 2012
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
Greeting:
T: Red, yellow, green and blue,
Hello, children,
How are you?
P-s: Red, yellow, green and blue,
We are fine, thank you.
T: How are you, Ann?
P: I am OK.
T: How are you, Dan?
P: I am not bad.
T: Now let’s ask Mr Thumb how is he today?
Drill: Mr Thumb, Mr Thumb,
How are you? How are you?
I am fine, I am fine,
Thank you.
Oral practice.
1.Complete the rhyme:
T: My name is Natasha
Ps: I am from …(Russia).
T: My name is Peter
Ps: I am from …(Great Britain).
T: My name is Ann
Ps: I am from …(Ukraine).
2.Recite the poem and match nationality with its flag (на дошці знаходяться фото учнів у національних костюмах з України, США, Великої Британії та флаги ціх країн).
3. T: Are you from Great Britain? P1: No, I am not.
Are you from Canada? P2: No, I am not.
Are you from Spain? P3: No, I am not.
Where are you from? P4: I am from Ukraine.
T: Today we have got a lot of friends from different countries. Let’s introduce with them. (По черзі виходять діти у національних костюмах Шотландії, Японії, Іспанії, Росії, України. На грудях у них значки з прапорами країни, яку представляють. Лунає фольклорна музика кожної країни, під яку діти розповідають звідки вони).
Monologue:
P1: Hello, my name is Peter. P2: Hello, my name is Helen.
I am from Great Britain. I am from Spain.
I am 7. I am OK. I am a pupil. I am 7.
Nice to meet you. Nice to meet you.
P-s: Nice to meet you too.
Speaking: P2, P3, P4 – P1
What’s your name?
What’s your last name?
How old are you?
Where do you live?
Where are you from?
Physical activity:
T: Boys and girls, you are the best!
Dear children have a rest.
We can go, go, go
Very fast and very slow.
We can jump, we can run.
Let’s sing song and have a fun.
Song: “1, 2, 3 listen to the numbers”
1,2,3 - clap,clap,clap.
1,2,3 - clap,clap,clap.
1,2,3 - clap,clap,clap.
Listen to the numbers.
4, 5,6 - clap,clap,clap.
4, 5,6 - clap,clap,clap.
4, 5,6 - clap,clap,clap.
Listen to the numbers.
1, 2, 3, 4, 5, 6,
Clap,clap,clap.
Tap, tap, tap.
1, 2, 3, 4, 5, 6.
Listen to the numbers.
ListeningComprehension:
Listenandshow: 6, 1, 5, 3, 9, 4, 10, 2. (Учні показують цифри за допомогою карток).
Сheckonhomework (Презентація малюнків з цифр, які намалювали діти)
T: Look at this picture and find the numbers. What number can you see at this picture?
P: I can see 3, 7, 1.
T: It’s time for riddles.
Ох, неспелый мандарин
Он зеленый, значит green.
А дозреет, ты запомнишь,
Что оранжевый цвет orange.
Нарисую кораблю
Море синей краской blue.
А потом раскрашу смело
Солнце желтой краской yellow.
Море, где стоит Артек,
Называется как? Black.
Game. “What colour is it?”
Group work. Unite into 4 groups. Do the puzzle. (Кожна група має кольоровий пазл з зображенням тварини). Answer the questions:
T: What’s this? P: It’s a cat.
T: What colour is this? P: It’s grey.
Moving activities:
1, 2
Red and blue.
Up and down,
Yellow and brown.
Bow to a queen,
Orange and green.
Look at a kite,
Black and white.
T: Let’s watch the cartoon “Hugo is an artist” and answer the questions:
Hello, children!
My name is Hugo. Hugo is the artist. I like painting, I like colours! Look at my picture. Look at the colours – pink, red, orange, yellow, green, blue, purple. Look at the sky. The sky is blue. Look at the grass. The grass is green. Look at the butterfly. The butterfly is pink. Look at the fox. The fox is orange. Look at the panda. The panda is black and white. Look at the monster. The monster is purple. Look at the rabbit. The rabbit is brown. Now look at me. I am grey. Grey is beautiful. Do you like my picture?
T: Is Hugo a doctor? P1: No, he is not.
Is Hugo an artist? P2: Yes, he is.
Is Hugo grey? P3: Yes, he is.
What colour is P4: It’s purple.
the monster?
Pair work. Jigsaw sentences.
Put all these words into the logical order. Read. Translate and write down this sentence into your copy-book.
Home task: Draw the cartoon’s picture.
Summarizing. (Підбиття підсумків уроку та нагородження учнів.)
T: Who is the best painter? P: Ivanov is
T: Who is the best reader? P: Anikeeva is
T: Who is the best pupil? P: Bondarenko is.
T: And with that we come to the end of our lesson. Thanks all pupils for active part. The lesson is over. Good-bye.
Автор: Зінькевич Наталія Володимирівна, вчитель англійської мови вищої категорії.
Навчальний заклад: КЗ «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»
2 клас
Програма: „Навчальні програми з іноз. мов для ЗНЗ і спец. шкіл із поглиб. вивч. ІМ 1 – 4 кл.” Київ, Видавничий дім ”Освіта” 2012.
Підручники: Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.Англійська мова: підруч. для 2-го кл. спец. шк. з поглибл. вивч. англ. мови. – К.: Центр навч.-метод. л-ри, 2012. – 160с.: іл.
Тема уроку: «Кольори»
Розділ: «Моя сім’я», 3 урок в розділі
Тип уроку: комбінований.
Зміст: 1. Розробка уроку.
2. Роздатковий матеріал:
А) Завдання;
Б) Цифровий малюнок;
В) Кольорові картки.
3. Пісні:
А) Запис фольклорної музики Японії, Шотландії, Іспанії, України та Росії.
Б) Запис пісні «1, 2, 3 – clap, clap, clap»
Автор: Свєтлова Інна Володимирівна, вчитель англійської мови першої категорії.
Навчальний заклад: КЗ «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»
2 клас
Програма: „Навчальні програми з іноз. мов для ЗНЗ і спец. шкіл із поглиб. вивч. ІМ 1 – 4 кл.” Київ, Видавничий дім ”Освіта” 2012.
Підручники: Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.Англійська мова: підруч. для 2-го кл. спец. шк. з поглибл. вивч. англ. мови. – К.: Центр навч.-метод. л-ри, 2012. – 160с.: іл.