Консрект відкритого уроку з англійської мови у 2 класі "Holidays"
Консрект відкритого уроку з англійської мови у 2 класі "Holidays"
Конспект выдкритого уроку англійської мови для 2 класу на тему "Holidays". Основна навчальна мета уроку - введення та опрацювання лексичних одиниць з теми, організація та відпрацювання навичок діалогічного та монологічного мовлення, формування мовленєвої здогадки. Урок розрахований на 40 хвилин з урахуванням вікових особливостей дітей. Пристуні дві вправи-руханки та різноманітні ігри.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Консрект відкритого уроку з англійської мови у 2 класі "Holidays" »
Тема уроку: Let’s celebrate! Holidays
Мета
Навчальна Удосконалення навичок аудиювання, формування навичок правильної вимови звуків, ознайомлення учнів з лексичним матеріалом за темою “ Holidays”, активізація вживання граматичних структур у мовленні,навчання діалогічного мовлення
Розвиваюча Розвивати навички аудиювання і сприйняття тексту на слух, розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, сприяти розвитку мовленнєвої здогадки
Виховна Виховувати в учнів самостійність, мислення, кмітливість, ввиховувати вічливость у стосунках із людьми, розвивати в учнів вміння працювати в парах, виховувати в учнів справедливість, доброзичливість, гуманність, повагу до людей.
Очікувані результати:
Предметні: сприймати на слух мовлення вчителя та один одного, вміти розпізнавати та вимовляти звуки, читати та писати активну лексику уроку – holiday, present, Christmas, New Year’s day, St. Valentine’s day, Independenc day, Easter, birthday.
Особистісні: виказування інтересу до мови, що вивчається, до міжособистісного спілкування
Системно-діяльнісні: вміти застосовувати мовленнєві конструкції і інформацію з теми у безпосередній міжособистісній комунікації
Обладнання уроку: проектор, нетбук, демонстраційний матеріал, роздатковий матеріал.
Тип уроку:
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іноземного мовлення
Greeting Привітання
T: Good morning, children. Nice to meet you.
P: “Good morning, good morning, good morning to you, good morning good morning, we are glad to see you”
T:Are you ready for the lesson?
P: We are ready for the lesson
T: Very well, sit down, please
AimПовідомлення мети і теми уроку
Now, look at the screen and try to guess the topic of our lesson
(учні дивляться на екран, де зображені малюнки за темою «Свята». Після завершення презентації діти роблять припущення, яка сьогодні тема уроку). Вірно, молодці, тема на шого уроку – дійсно свята. Ми вже трошки вміємо розповідати про те, що ми робимо напередодні свят, а сьогодні навчимося розповідати про самі свята. Проте перед цим нам варто повторити ті звуки та слова, які ми вже вивчили.
Warming up Фонетична розминка
Гра “ Catch the sound”
A mouse came to us and brought some sounds that we need. First sound – it’s a sound [i: ]. Repeat after me: [i: ]- [i: ]- [i: ]. Well done! Now let’s catch the sound. When you hear the sound, you must clap.
New year, holiday, birthday, present, Easter
The second sound that a mouse brought us - [ei].
Repeat after me: [ei]. - [ei]. - [ei]. Let’s catch it.
Easter, present, open, holiday
And the last sound - [з]. Repeat after me: [з] -[з] -[з]. Let’s catch it.
St. valentine’s day, Independence day, birthday
Well done. Let’s recall the words that we know.
Look at the screen and say what do the words mean
(діти дивляться на екран і по черзі відповідають, перекладають написані фрази)
To clean the room, to bake cakes, to congratulate, to invite guests, to write a postcard, to open presents, holiday, present.
Well done!
II Основна частина уроку
Засвоєння нового матеріалу. Робота з підручником
LexicalPractice/Лексичний практикум
Сьогодні мі з вами познайомимося з новими словами. Open your books on page 108 and look at the exercise 1. I read the letters, and you repeat them after me.
Діти повторюють слова за вчителем хором.
Well done. Now look at the picture and tell me, what holiday is it.
Діти дивляться на слайди і по черзі називають
Ми з вами вже знаємо, які існують свята. А зараз мі навчимося казати, коли ці свята приходять до нас. Ми починаємо з «It’s». Наприклад, « It’s New year. New year comes in winter». So, let’s start.
Діти дивляться на слайди і відповідають по черзі.
It’s New year. New year comes in winter.
It’s birthday. My birthdaycomes in April.
It’s Easter. Eastercomes in April.
It’s Christmas. Christmas comes in winter
It’s Independence day. Independence day comes in summer.
It’s St. valentine’s day. St. valentine’s day comes in winter.
Reading\Читання
Етап підготовки до читання
Бесіда з учнями
Ok, well done. Now let’s read a dialogue, ex.2 on p.108. Who wants to read?
Семантизація лексичних одиниць у тексті
Patry - вечірка, Friday –п’ятниця, come – приходити, of course - звичайно
Етап читання
Діти читають діалог за ролями.
Етап перевірки засвоєння змісту прочитаного
Well done! Let’s try to retell your dialogue by heart. Who wants to try?
Діти розповідають діалог за ролями.
Well done!Молодці! Ви, певно, помітили, що ми кажемо «у п’ятницю», і англійською це буде «on Friday». В англійській мові є такі слова, які допомагають нам сказати, що ми робимо щось або завжди, або іноді, або взагалі ніколи. Подивіться на сторінці 109 у табличці три слова. Я читаю слова, ви повторюєте їх за мною.
Учитель читає слова: Always, sometimes, never, діти повторюють хором за ним. Діти читають речення у рамочці.
Grammarpractice\Практикум вживання граматичних структур
Робота з роздатковим матеріалом
Now, let’s do a little task. I’ll give you an exercise, you should put in the missing words. Зараз ми зробимо невеличку вправ. Я вам роздам завдання. А ваша задача – вставити слова, куди потрібно.
Вчитель роздає учням приготовані картки з завданням та дає час на виконання. Вписують потрібні слова у клітинки.
Тепер давайте прочитаємо, що у нас вийшло.
Учні по черзі читають речення, які вони склали.
ІІІPhysicalactivity Фізкульт-хвилинка
Мета: повторення лексики з тем «Дні тижня», «Частини тіла»