kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Extra exercises. Amazing adventures. "Emma's holiday blog"

Нажмите, чтобы узнать подробности

Lesson study по английскому языку по теме "Emma's holiday blog"

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Extra exercises. Amazing adventures. "Emma's holiday blog"»

Сабақты қысқа мерзімді жоспарлау

Қала: Шымкент қаласы
Мектеп: №2 мамандандырылған үш тілде оқытатын мектеп-интернаты
Мұғалім: Турлибекова Ақнұр
Сынып: 7а

Сабақты өткізген күні: 27.02.2017


Пәні: ағылшын тілі

Сабақтың тақырыбы:


Extra reading. Amazing adventures. Emma’s holiday blog.

Ресурстар

“Джигсо” әдісі, “Блум түймедағы” әдісі, АКТ, “Менің есімім” атты әдіс, “Aтом және молекула” әдісі.

Оқу мақсаты

“Шырқайтын құмтөбе” мәтіні арқылы жер тану,сөздік қорын молайту, “Джигсо” әдісі арқылы түсіндіру,талқылау қабілетін қалыптастыру, “Блум түймедағы ”әдісі арқылы тиімді ұтымды сұрақтар қоя білу іскерлігін арттыру, ақпараттар негізінде қорытынды жасай білу іскерліктерін қалыптастыру, өзіндік мысал келтірулеріне жағдай жасау, оқушылардың өз біліміне деген сенімділігін нығайта отырып, өзін-өзі ұйымдастыра білуге тәрбиелеу;

Табыс критерилері

Сөздік қорды молайту.

Мәтін бойынша сұрақтарға жауап беру.

Ой қорытынды жазу.

Көрнекі құрал-жабдықтар:

Видеоролик,стикерлер,слайд(флипчарт)

Сабақ барысы:

Сабаққа бөлінген уақыт кезеңі

Мұғалімнің іс-әрекеті.
Тапсырмаларды сипаттау

Оқушының

іс-әрекеті

Бағалау тәсілдері

3 минут

Ұйымдастыру кезеңі: «Менің есімім» атты жағымды ахуал орнату: Оқушылар шеңбер болып тұрып өздерінің аттарын айтып бірінші әріптен басталатын сөз айтады. Келесі оқушылар жалғастырып айтып кете береді.

“Молекула және атом” әдісі арқылы үш топқа бөлу;

Миға шабуыл жасау; “Детальдарды қосу” әдісі.

“Менің есімім”ойыны. Оқушылар шеңбер болып,өздерінің есімін айту және бірінші әріптен басталатын бір сөз айту.

Оқушылар атом сөзін естігенде диалогтық қарым қатынаста әңгіме дүкен құрады да,молекула сөзін естігенде жинақталып топталып қалу,сол топпен бірге отыру;

Смайлик арқылы бағалау.

7 минут

Үй тапсырмасын тексеру. Үй жұмысын парталасымен дәптер алмасу арқылы бір-бірін тексеруге нұсқау беру.

Retelling the text.

Exercise 1,2,3 p.n57

Үй жұмысын парталасымен дәптер алмасып, жауап нұсқалары арқылы тексеріп шығу

Белгіленген критерийлер арқылы бағалау.

4 минут







Жаңа сабақты түсіндіру. Жаңа сабақты сыни тұрғыдан сұрақ қою арқылы бастау;

Amazing adventures

Have you ever done something really adventures? Where did you go? What did you do? “Singing Dunes” видеоролик көрсету,талдауға ұсыныс беру.



Оқушылар сыни тұрғыда басынан кешкен оқиға жайлы шынайы түрде айту;


Видеоролик тамашалап, көрген оқиғаны сипаттау.

“Басбармақ” арқылы бағалау

24 минут

Жаңа сабақты бекіту:

Кілттік сөздер

Amazing- тамаша, ғажайып

Adventures - оқиға

Culture- мәдениет

Singing dune- шырқайтын құмтөбе

Desert- шөл дала

Sand- құм

Incredible- таңғажайып, адам сенгісіз

Local- жергілікті

To explore- зерттеу

The grassland-шалғын, пастбища

Eagle- бүркіт

Scary- қорқынышты

Helicopter- ұшақ

spectacular- әсерлі, көз тартатын

Yurt- киіз үй

Exercise 1a , p.n87

“Джигсо”әдісін қолдану, оқушыларды топқа бөлу, мәтінді жанұя мүшелеріне бөліп беру.


Exercise 1b p.n 87

Мәтін аясында сұрақ қою

Exexrcises 1c, p.n 87

“Блум түймедағы” әдісі арқылы мәтін аясында сұрақ дайындауға ықпал жасау.









Сөздіктерін ашып кілттік сөздерді жазып талдау,аудару және мысал келтіру;








Төрт оқушыдан тұратын топ жарату, өзіне берілген мәтінге жауапкершілікпен қарау,мәтінді терең талқылау,түіндіру.

Топ ішінде жеке жауап беру.


Топтаса отырып мәтін аясында блум түймедағы әдісі бойынша сұрақ даярлау, жауап қанағаттанарлықсыз болған жағдайда сұрақ қойған топ жауапты өздері айту;



«Бағдаршам» түстері арқылы жұптар бірін-бірі бағалау


Бағалау шкаласы арқылы бағалау




2 минут

Үй тапсырмасын беру: Үй тапсырмасын беру, орындалу жолын түсіндіру, оқушыларға сабақты қорытындылау сұрақтарын беру, ой-пікірлерін сұрау.

Exercise 1,2,3 p.n 58 (work book)

Үй тапсырмасын мұқият түсініп алады. Сабаққа қатысты өз сұрақтарын қояды, өз ой – пікірін айтады.


3 минут

Қорытындылау.Сабақ барысында өтілген мәліметті қорытындылау, кері байланыс парақшасын ұсыну.

Кері байланыс парақшасына сабақ туралы пікірін жазып қалдыру.




Директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары:______________ Қарымбаева Н




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Английский язык

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 7 класс

Скачать
Extra exercises. Amazing adventures. "Emma's holiday blog"

Автор: Turlibekove Aknur Beisenbayevna

Дата: 28.02.2017

Номер свидетельства: 396511


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства