Hello, ………… Hi, ……… What’s your name? Where are you from? How are you? C?ра?тарын бір-біріне ба?ыттай отырып, ролдік ойын ойнайды. Д?птерге тапсырманы орындайды
3 мин.
Сергіту с?ті. Ноутбуктан алфабит ?нін ?оямын, о?ушыларды? бірге ?айталауын ?тінемін.
Алфабит ?нін ты?дайды, ілесе отырып, ?айталайды.
2 мин
Ба?алау. Саба? барысында мада?тау с?здері ар?ылы ба?алаймын.
Бір-бірін ?олдауды, ба?алауды ?йренеді.
2 мин
Келесі о?ылым?а отбасыны? м?шелеріні? суретін салуды тапсырамын.
?йге тапсырма?а отбасыны? м?шелеріні? суретін салады.
Stand up Hands up hands down And sit down Stand up Hands up Clap, clap, clap Hands down And sit down
суреттер
15 мин
Ролдік ойын.
Жаттығумен жұмыс. Оқушыларға тапсырманы түсіндіремін. Көмек қажет болғандарға жеке жұмыс жасаймын.
Hello, ………… Hi, ……… What’s your name? Where are you from? How are you? Cұрақтарын бір-біріне бағыттай отырып, ролдік ойын ойнайды. Дәптерге тапсырманы орындайды
3 мин.
Сергіту сәті. Ноутбуктан алфабит әнін қоямын, оқушылардың бірге қайталауын өтінемін.
Алфабит әнін тыңдайды, ілесе отырып, қайталайды.
2 мин
Бағалау. Сабақ барысында мадақтау сөздері арқылы бағалаймын.
Бір-бірін қолдауды, бағалауды үйренеді.
2 мин
Келесі оқылымға отбасының мүшелерінің суретін салуды тапсырамын.
Үйге тапсырмаға отбасының мүшелерінің суретін салады.
2 мин
Қорытындылау және рефлексия
«Бағдаршам » әдісі арқылы рефлексия жасауды тапсырамын.
Жасыл түс – барлығы түсінікті, сары түс – түсінікті, қызыл түс-мүлдем түсінбедім
Сабақ қорытындысы:
Сабақтың жағымды жағы :
Сабақта жіберілген кемшіліктер:
«Тексерілді»
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:
Қысқа мерзімдік сабақ жоспары Сынып: 2 б
Мерзімі: 17.10.2015 Уақыты:
The theme of the lesson: Professions
Сабақтың тақырыбы: Professions
Сабақтың мақсаты:
Оқушыларға жүргізуші, дәрігер, ұшқыш, аспаз мамандықтарының аттарын есте сақтату және осы сөздерді қолданып, сөйлем құрастыруға үйрету. Клоун, сатушы, мұғалім, пианист, таксист мамандықтарының атын қолданып, сөйлем құрастыру
Күтілетін нәтиже: Осы мамандық атаулары жөнінде айта отырып, сөздік қайталайды, үйренеді. I want to be pilot әнін үйренеді.
Негізгі идея: оқушылардың бірлесе отырып білім алуы.
Қолданылатын әдіс-тәсілдері: «сөйле, тыңда, қайтала» әдісі, «сұрақтар бұрқасыны»
Оқушыларды шаттық шеңберіне шақырып, бір-біріне жақсы тілектерін айтқызу.
Дөңгелек болып отырып, өзара жақсы тілектер айтады.
Оқулық
Ағылшын тілі
«Алматыкітап»
2 мин
A pilot, a doctor, a cook, a driver секілді мамандыққа қатысты сөздерді меңгертуге тырысамын. Суреттерді таратып беріп, бұл суреттердің нені білдіретінін сұраймын.
Суреттер жөнінде сыни тұрғыдан ойланады. Мамандыққа қатысты екенін айтады. Заттардың атын естерінде сақтау үшін бір-біріне қайталап айтып береді.
Мамандық
суреттері арқылы
таратпа қағаз
15 мин
Мамандық тақырыбына байланысты атауларды бірге қайталаймыз. A pilot, a doctor, a cook, a driver және менің әкем ... Менің анам .... құрылымымен сөйлемдер құрастырамыз
Мамандық атауларын бірге қайталай отырып, трак 5 ән айтады.
Косымша диск
Сөздік жазылған парақшалар
3 мин
Сергіту сәті
Оқушылармен бірлесе отырып, жаттығу жасаймын.
Stand up Hands up hands down And sit down Stand up Hands up Clap, clap, clap Hands down And sit down
ноутбук
15 мин
Ролдік ойын.
Жаттығумен жұмыс. Оқушыларға тапсырманы түсіндіремін. Көмек қажет болғандарға жеке жұмыс жасаймын.
This is my father. He is a teacher. This is my mother .She is a cook. Cұрақтарын бір-біріне бағыттай отырып, ролдік ойын ойнайды. Дәптерге тапсырманы орындайды
суреттер
Жұмыс кітабы
3 мин.
Сергіту сәті. Ноутбуктан “Hello” әнін қоямын, оқушылардың бірге қайталауын өтінемін.
“Hello” әнін тыңдайды, ілесе отырып, қайталайды.
2 мин
Бағалау. Сабақ барысында мадақтау сөздері арқылы бағалаймын.
Бір-бірін қолдауды, бағалауды үйренеді.
2 мин
Қорытындылау және рефлексия
«Бағдаршам » әдісі арқылы рефлексия жасауды тапсырамын.
Жасыл түс – барлығы түсінікті, сары түс – түсінікті, қызыл түс-мүлдем түсінбедім
Бағдаршам түстес парақшалар
Сабақ қорытындысы:
Сабақтың жағымды жағы :
Сабақта жіберілген кемшіліктер:
«Тексерілді»
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары: К.Бекетова
Қысқа мерзімдік сабақ жоспары Сынып: 2 b
Мерзімі: 21.10.2015 Уақыты:
The theme of the lesson: Professions
Сабақтың тақырыбы: Professions
Сабақтың мақсаты:
Оқушыларға жүргізуші, дәрігер, ұшқыш, аспаз мамандықтарының аттарын есте сақтату және осы сөздерді қолданып, сөйлем құрастыруға үйрету. Клоун, сатушы, мұғалім, пианист, таксист мамандықтарының атын қолданып, сөйлем құрастыру
Күтілетін нәтиже: Осы мамандық атаулары жөнінде айта отырып, сөздік қайталайды, үйренеді. I want to be pilot әнін үйренеді.
Негізгі идея: оқушылардың бірлесе отырып білім алуы.
Қолданылатын әдіс-тәсілдері: «сөйле, тыңда, қайтала» әдісі, «сұрақтар бұрқасыны»
Оқушылар мәтінді кезектесе оқиды, сөздердің мағынасын ажыратады. School-[скул] мектеп
Cleaner-[клинэ] тазалаушы
Work-[уорк] жұмыс істеу
Like-[лайк] жақсы көру
Help-[хелп] көмектесу
Play-[плей] ойнау
Look-[лук] қарау
Rubbish[рабиш]- қоқыс
Shoes-[шуз] аяқ киім
Shelf-[шелф] сөре
T-shirt-[ти-шөт] футболка
Sheep[шип] қой
Мамандық
суреттері арқылы
таратпа қағаз
15 мин
Мамандық тақырыбына байланысты атауларды бірге қайталаймыз. A pilot, a doctor, a cook, a driver және менің әкем ... Менің анам .... құрылымымен сөйлемдер құрастырамыз
Мамандық атауларын бірге қайталай отырып, трак 5 ән айтады.
Косымша диск
Сөздік жазылған парақшалар
3 мин
Сергіту сәті
Оқушылармен бірлесе отырып, жаттығу жасаймын.
Stand up Hands up hands down And sit down Stand up Hands up Clap, clap, clap Hands down And sit down
ноутбук
15 мин
Ролдік ойын.
Жаттығумен жұмыс. Оқушыларға тапсырманы түсіндіремін. Көмек қажет болғандарға жеке жұмыс жасаймын.
This is my father. He is a teacher. This is my mother .She is a cook. Cұрақтарын бір-біріне бағыттай отырып, ролдік ойын ойнайды. Дәптерге тапсырманы орындайды
суреттер
Жұмыс кітабы
3 мин.
Сергіту сәті. Ноутбуктан “Hello” әнін қоямын, оқушылардың бірге қайталауын өтінемін.
“Hello” әнін тыңдайды, ілесе отырып, қайталайды.
2 мин
Бағалау. Сабақ барысында мадақтау сөздері арқылы бағалаймын.
Бір-бірін қолдауды, бағалауды үйренеді.
2 мин
Қорытындылау және рефлексия
«Бас бармақ » әдісі арқылы рефлексия жасауды тапсырамын.
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін бас бармақ арқылы көрсетеді.
Бағдаршам түстес парақшалар
Сабақ қорытындысы:
Сабақтың жағымды жағы :
Сабақта жіберілген кемшіліктер:
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары: К.Бекетова
Қысқа мерзімдік сабақ жоспары Сынып: 2 ә
Мерзімі: 30.10.2015 Уақыты:
The theme of the lesson: Let’s play
Сабақтың тақырыбы: Let’s play
Сабақтың мақсаты:Тоқсан бойынша өтілген материалдарға жалпы қайталау жасау, білімдерін тексеру, жинақтау
Күтілетін нәтиже: Оқушылар ойын түрінде алған білімдерін жинақтап, қорытындылайды.
Негізгі идея: оқушылардың білім деңгейін анықтау.
Қолданылатын әдіс-тәсілдері: «сөйле, тыңда, қайтала» әдісі, «сұрақтар бұрқасыны»
«one, two, three, four , five, six, » деп санай келе 7-нің орнына «эврика» сөзін айтуы керек. Шатасқан оқушы шеңберден шығады.
15 мин
‘Let’s play’ тақырыбында берілген сұрақтарға жауап беруді тапсырамын. 2 қатардағы оқушылар арасында эстафеталық ойын ұйымдастырамын.Бір рет жауап берген оқушы келесі сұраққа жауап бермейді.
Оқушылар өз қатарларынан 10 тапсырманы бөлісіп алады. Қай қатар бірінші бітсе, солар жеңімпаз болады.
Косымша диск
Сөздік жазылған парақшалар
3 мин
Сергіту сәті
Оқушылармен бірлесе отырып, жаттығу жасаймын.
Stand up Hands up hands down And sit down Stand up Hands up Clap, clap, clap Hands down And sit down
ноутбук
15 мин
Тапсырмалар:
Answer
What’s your name?
How old are you?
2 What holiday is it?
3 What is this?
4 Finish the sentences At Easter we colour eggs.
5. Translate. My father is a driver. My mother is a pianist
6. Say. It’s a clown. It’s a pilot.
7. Complete. He works at school. My mother helps animals.
8. Find the mistakes
He is a cook
They are sellers
9. Don’t throw rubbish
10. I want to be …….
суреттер
Жұмыс кітабы
3 мин.
Сергіту сәті. Ноутбуктан “Hello” әнін қоямын, оқушылардың бірге қайталауын өтінемін.
“Hello” әнін тыңдайды, ілесе отырып, қайталайды.
2 мин
Бағалау. Сабақ барысында мадақтау сөздері арқылы бағалаймын.
Бір-бірін қолдауды, бағалауды үйренеді.
2 мин
Қорытындылау және рефлексия
«Бас бармақ » әдісі арқылы рефлексия жасауды тапсырамын.
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін бас бармақ арқылы көрсетеді.
Сабақ қорытындысы:
Сабақтың жағымды жағы :
Сабақта жіберілген кемшіліктер:
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары: К.Бекетова
Қысқа мерзімдік сабақ жоспары Сынып: 2 в
Мерзімі: 20.11.2015 Уақыты:
The theme of the lesson: My face. Face part
Сабақтың тақырыбы: адамның дене мүшелері
Сабақтың мақсаты: Адамның дене мүшелеріне байланысты жаңа сөздерді өлеңнің көмегімен меңгеру
Күтілетін нәтиже: Оқушылар ән айта отырып, сөздік жаттайды
Негізгі идея: оқушыларға тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді меңгерту
Қолданылатын әдіс-тәсілдері: «сөйле, тыңда, қайтала» әдісі, «сұрақтар бұрқасыны»
Шеңберлене тұрады, бір оқушыны ортаға отырғызамын, қалғандары оған өткен сабақта меңгерген сөздерді жасырады.
15 мин
Жаңа сабақ
Оқушылармен бірге жаңа сөздерді қайталаймын, жекеше көпше түрде қолданылуына қарай There is and There are құрылымының қолданылу ерекшелігін түсіндіремін.
Сөздерді қайталайды, берілген тапсырманы мұғалімнің көмегімен оқып шығады.
Косымша диск
Сөздік жазылған парақшалар
3 мин
Сергіту сәті
Оқушылармен бірлесе отырып, жаттығу жасаймын.
Stand up Hands up hands down And sit down Stand up Hands up Clap, clap
ноутбук
15 мин
Head, shoulders, knees and toes
Head, shoulders, knees and toes
And eyes and ears and mouth and nose
Head, shoulders, knees and toes
Өлеңін ноутбукпен бірге қосылып айтуды және қимылмен көрсетуді тапсырамын.
Дәптермен жұмыс
Оқушыларға 3-жаттығуда берілген тапсырманы дәптерге орындауды тапсырамын
Head, shoulders, knees and toes әнін бірге айтады.
Дәптерлеріне 3-жаттығуда берілген тапсырманы орындайды It’s a ruler. It’s a rubber. It’s a bag. It’s a hand. It’s my legs
суреттер
Жұмыс кітабы
2 мин
Бағалау. Сабақ барысында мадақтау сөздері арқылы бағалаймын.
Бір-бірін қолдауды, бағалауды үйренеді.
2 мин
Қорытындылау және рефлексия
«Бас бармақ » әдісі арқылы рефлексия жасауды тапсырамын.
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін бас бармақ арқылы көрсетеді.