kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Краткосрочный план открытого урока по английскому языку на тему: «School schedule» (3 класс)

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сабақтың тақырыбы:

Сабақтың мақсаты:

Күтілетін нәтиже:

Түйінді идеясы:

Әдіс – тәсілдер:

Ресурстар:  

Бағалау:

 «School schedule» 

«Мектептегі пәндер»


Мектептегі өтілетін пәндердің аттарымен танысу;

Мәтінге байланысты сұрақтарға жауап беріп, жаттығулар орындау;

Бір – бірімен сөйлесу арқылы сөздік қорды молайту.

   Оқушылар:

  • мектептегі өтілетін пәндердің аттарымен танысады;
  • мәтінге байланысты сұрақтарға жауап беріп, жаттығулар орындайды;
  • бір – бірімен сөйлесу арқылы сөздік қорды молайтады;
  • тақырып бойынша сөздерді біліп, қолдана алады;
  • Топпен, жұппен жұмыста сыни ойлау дағдысын қалыптастырады;
  • Жаңа түсінік қалыптаса бастайды;
  • бірлесе отырып оқу арқылы  жаңа білім  меңгеріледі.

Оқушыларға топтық жұмыстар ұсыну арқылы бір-бірімен қарым-қатынас жасауға жағдай жасау.

Миға шабуыл, ой қозғау,  тақырыпқа байланысты пәндер арқылы топтастыру,  топтық жұмыс, жеке жұмыс,  сергіту сәті, қалыптастырушы бағалау, кері байланыс.

Үлестірме материалдар,

плакат А2, маркерлер, ИТ, кері байланыс жасауға стикерлер.

Бағалау парағы арқылы  ұпай бере отырып,  қалыптастырушы бағалау. Бағалау парағы бойынша жинақты баға қою.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Краткосрочный план открытого урока по английскому языку на тему: «School schedule» (3 класс)»

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Пәні: ағылшын тілі

Сыныбы: 3 «А»


Сабақтың тақырыбы:



Сабақтың мақсаты:




Күтілетін нәтиже:













Түйінді идеясы:



Әдіс – тәсілдер:





Ресурстар:


Бағалау:

«School schedule»

«Мектептегі пәндер»


Мектептегі өтілетін пәндердің аттарымен танысу;

Мәтінге байланысты сұрақтарға жауап беріп, жаттығулар орындау;

Бір – бірімен сөйлесу арқылы сөздік қорды молайту.


Оқушылар:

  • мектептегі өтілетін пәндердің аттарымен танысады;

  • мәтінге байланысты сұрақтарға жауап беріп, жаттығулар орындайды;

  • бір – бірімен сөйлесу арқылы сөздік қорды молайтады;

  • тақырып бойынша сөздерді біліп, қолдана алады;

  • Топпен, жұппен жұмыста сыни ойлау дағдысын қалыптастырады;

  • Жаңа түсінік қалыптаса бастайды;

  • бірлесе отырып оқу арқылы жаңа білім меңгеріледі.


Оқушыларға топтық жұмыстар ұсыну арқылы бір-бірімен қарым-қатынас жасауға жағдай жасау.


Миға шабуыл, ой қозғау, тақырыпқа байланысты пәндер арқылы топтастыру, топтық жұмыс, жеке жұмыс, сергіту сәті, қалыптастырушы бағалау, кері байланыс.

Үлестірме материалдар,

плакат А2, маркерлер, ИТ, кері байланыс жасауға стикерлер.

Бағалау парағы арқылы ұпай бере отырып, қалыптастырушы бағалау. Бағалау парағы бойынша жинақты баға қою.








Сабақтың барысы:

уақыт

Бөлім

Мұғалім әрекеті

Оқушылар әрекеті

5 мин

Кіріспе.

1. Мұғалім амандасады, оқушыларды түгелдеп, үй жұмысына талдау ұсынылады. Үйге берілген ерекше тапсырмаларын сұрап, қорытындылайды. Содан соң математика, қазақ тілі, ағылшын тілі пәндерінің аттары арқылы топқа бөледі


Оқушылар амандасады, оқушылар бұрын білетінін жаңғыртып жауаптарын айтады, өткен тапсырмаларға пысықтау жасайды.

10 мин

Таныстырылым.

Мұғалім оқушылармен бірге жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсатын айқындау үшін «ой қозғау» жүргізеді.

Онда тақтадан әр түрлі пәндердің мұқабасы көрсетіліп, соған байланысты сұрақтар койып, жаңа тақырыпты ашады.

Топка жаттығулар беріліп, жеке дәптермен жұмыс жасауға тапсырма беріледі.

І топқа – 2 жаттығу, 1-ші сурет 36 бет

ІІ топқа – 2 жаттығу, 2-ші сурет 36 бет

ІІІ топқа – 2 жаттығу, 3-ші сурет 36 бет


Ой қозғауға қатысады.

1.оқулықпен жұмыс жасайды.



2.Оқушылар берілген тапсырмалармен жұмыс жасап, жұпта талқылайды.




25 мин

Негізгі бөлім.



10 минут






3 минут


10 минут

2 минут

1.Мұғалім жаңа тақырып бойынша топқа әр түрлі тапсырма беріп, топтық жұмыс жасайтынын айтады. Мәтінмен жұмыс жасап, постерге тірек – сызба ретінде түсіреді.

І топқа – Monday, Tuesday

ІІ топқа – Wednesday, Thursday

ІІІ топқа – Friday, Saturday


2. Сергіту сәті.


3. Жоба қорғау тапсырылады.


4. Әр топтың жұмысын «басбармақ» тәсілі бойынша басқа топтар бағалайды.

1. Таратпа материалдармен жұмыс жасау арқылы сөйлем құрастырып, оны топта талқылап, постер жасайды.






2.Сергіту сәтін жасайды.


3. Жоба қорғау.


4.Оқушылар өзара талқылау барысында тақырыпқа толықтырулар жасайды.


5 мин

Қорытынды.



Бағалау .

1. Мұғалім сабақты 3 жаттығу 37 бет сұрақтары арқылы қорытындылайды.


2. Үйге тапсырма: 4 жаттығу 31 бет.

Ерекше тапсырма. «Жақсы көретін пәнге» байланысты хабарлама жасап келу.

1. Оқушылар бірін - бірі бағалайды, табыс критерийлері арқылы. Мұғалімге жинақты бағасын қойғызады.

Кері байланыс:

Не ұнады---

Не қиын болды-----

Ұсынысым------

Жинаған стикерлеріне сабақтың өтілуі бойынша ойларын жазып, себетке салады.



Оқу ісінің меңгерушісі________Ж.Тургамбаева

«Бекітемін»

Оқу ісінің меңгерушісі________Ж. Тургамбаева

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Күні: 10 наурыз 2016 ж.

Пәні: ағылшын тілі

Сыныбы: 3 «А»


Сабақтың тақырыбы:


Сабақтың мақсаты:










Күтілетін нәтиже:




















Түйінді идеясы:



Әдіс – тәсілдер:



Ресурстар:


Бағалау:

«Review about School»

«Мектеп тарауын қайталау»

Мектептегі сабақ өтетін кездермен танысып, айларды жазу;

сүйікті пәндерінің аптаның қай күндері болатынын белгілеу;

мұғалім мен оқушы, оқушының басқа оқушылармен арасындағы сыпайылық қарым – қатынас орнату;

оқу құралдарына деген өз қарым-қатынастарын білдіре алу, оның ішінен сүйікті затты бөліп көрсете алу;

Мәтінге байланысты сұрақтарға жауап беріп, жаттығулар орындау;

Бір- бірімен сөйлесу арқылы сөздік қорды молайту.


Оқушылар:

  • Мектептегі сабақ өтетін кездермен танысып, айларды жазады;

  • сүйікті пәндерінің аптаның қай күндері болатынын белгілейді;

  • мұғалім мен оқушы, оқушының басқа оқушылармен арасындағы сыпайылық қарым – қатынас орнатады;

  • оқу құралдарына деген өз қарым-қатынастарын білдіре алады, оның ішінен сүйікті затты бөліп көрсете алады;

  • Мәтінге байланысты сұрақтарға жауап беріп, жаттығулар орындайды;

  • Бір- бірімен сөйлесу арқылы сөздік қорды молайтады;

  • тақырып бойынша сөздерді біліп, қолдана алады;

  • Топпен, жұппен жұмыста сыни ойлау дағдысын қалыптастырады;

  • Жаңа түсінік қалыптаса бастайды;

  • бірлесе отырып оқу арқылы жаңа білім меңгеріледі.


Оқушыларға топтық жұмыстар ұсыну арқылы бір-бірімен қарым-қатынас жасауға жағдай жасау.


ой қозғау, шеңбер арқылы топтастыру, топтық жұмыс, жеке жұмыс, сергіту сәті, қалыптастырушы бағалау, кері байланыс.

Үлестірме түрлі - түсті стикерлер, интерактивті тақта, плакаттар, маркерлер,

гүлдер арқылы ұпай бере отырып, қалыптастырушы бағалау. Бағалау парағы бойынша жинақты баға қою.

Сабақтың барысы:

уақыт

Бөлім

Мұғалім әрекеті

Оқушылар әрекеті

5 мин

Кіріспе.

1.Мұғалім амандасады, оқушыларды түгелдеп, ортаға шеңбер жасауға шақырып, «Ақылды доп» ойыны бойынша үй жұмысына талдау ұсынылады. Үйге берілген ерекше тапсырмаларын сұрап, қорытындылайды. Содан соң шеңбердегілерге жыл мезгілдері, мектеп құралдары, сыпайы сөздер жазылған парақшалар таратып, сол арқылы топқа бөледі.


Оқушылар амандасады, оқушылар шеңбер жасайды. Допты алып, сұрақ қойып, бір- біріне лақтырады, бұрын білетінін жаңғыртып жауаптарын айтады, өткен тапсырмаларға пысықтау жасайды.

10 мин

Таныстырылым.

Мұғалім оқушылармен бірге жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсатын айқындау үшін «ой қозғау» жүргізеді.

Онда тақтадан әр түрлі суреттер көрсетіліп, соған байланысты сұрақтар койып, жаңа тақырыпты ашады.

Топқа жаттығулар беріліп, жеке дәптермен жұмыс жасауға тапсырма беріледі.

І топқа – 1 жаттығу, ж.д 34 бет

ІІ топқа – 2 жаттығу, ж.д 34 бет

ІІІ топқа – 4 жаттығу, ж.д 35 бет


Ой қозғауға қатысады.

1.оқулықпен жұмыс жасайды.



2.Оқушылар берілген тапсырмалармен жұмыс жасап, жұпта талқылайды.






22 мин

Негізгі бөлім.

8 минут







2 минут


10 минут

2 минут

1.Мұғалім жаңа тақырып бойынша топқа әр түрлі тапсырма беріп, топтық жұмыс жасайтынын айтады.

І топқа – ай аттарын жыл мезгілдеріне бөлу

ІІ топқа – сөзжұмбақтан пән аттарын табу

ІІІ топқа – сәйкестендіру


2.Сергіту сәті.


3. Жоба қорғау тапсырылады.


4. Әр топтың жұмысын «басбармақ» тәсілі бойынша басқа топтар бағалайды.

1. Таратпа материалдармен жұмыс жасау арқылы сөйлем құрастырып, оны топта талқылап, постер жасайды.





2.Сергіту сәтін жасайды.


3. Жоба қорғау.


4.Оқушылар өзара талқылау барысында тақырыпқа толықтырулар жасайды.


8 мин

Қорытынды.



Бағалау.

1. Мұғалім сабақты «Кім жылдам» әдісі арқылы қорытындылайды.


2. Үйге тапсырма: 3, 5 жаттығуларды толықтыру, 35 бет.

Ерекше тапсырма. «Менің мектебім» тақырыбына шығарма жазып келу.

1.Оқушылар бірін - бірі бағалайды, табыс критерийлері арқылы.

2.Мұғалімге жинақты бағасын қойғызады.

Кері байланыс:

Не ұнады---

Не қиын болды-----

Ұсынысым------

Жинаған гүлдеріне сабақтың өтілуі бойынша ойларын жазы, Гүл себетіне салады.




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Английский язык

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 3 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Краткосрочный план открытого урока по английскому языку на тему: «School schedule» (3 класс)

Автор: Нуржанова Жадыра Жанабергеновна

Дата: 09.02.2017

Номер свидетельства: 389775


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства