kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Қысқа мерзімді жоспар "Where is Great Britain?"

Нажмите, чтобы узнать подробности

Мәтіннің әр бөлімнің негізгі ойын анықтап, танымдық қабілетін дамыту.

Шығармашылық қабілеттерін дамыту.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Қысқа мерзімді жоспар "Where is Great Britain?"»

Қысқа мерзімді жоспарлау


Күні: 4.03.2017ж

Пәні: ағылшын тілі

Сынып:5

Сабақтың тақырыбы

Where is Great Britain?

Сабақтың мақсаты

Мәтіннің әр бөлімнің негізгі ойын анықтап, танымдық қабілетін дамыту.

Шығармашылық қабілеттерін дамыту.

Оқытудың нәтижелері

Танымдық қабілеті дамиды.

Шығармашылық қабілеттері артады.


Негізгі дерек-көздер

АКТ, плакат, маркер, оқулық, бағалау парақшасы

Модульдің кіріктірілуі

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту, Дарынды және талантты балаларды оқыту.

Сабақтың барысы

Сабақ бөлімінің кезеңдері

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар, көрнекіліктер






Кіріспе

2 минту

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырамын.

Жеміс-жидектер бейнеленген стикерге осы сабаққа байланысты 2 тілек жазады.


Стикерлер, киелі ағаш

2 минут

Топқа бөлуге нұсқау жасаймын.

Түрлі-түсті алмалар бейнеленген стикерлер арқылы топқа бөлемін. «Қызыл алма» -Лондон

«Жасыл алма» -Астана


Стикерлер

5 минут

Үй тапсырмасын сұрау.

«Миға шабуыл» әдісі бойынша әдісі бойынша үй тапсырмасын бекітемін.

«Ыстық орындық» әдісі арқылы өткен сөздерді сұрау.

Сұрақтарға миға шабуыл жасай отырып, өткен тақырыпты қорытындылайды.

«Ыстық орындық» әдісі арқылы өткен сөздерді айтады.

Берілген алма стикеріне өз-өзін формативті бағалату.

Өзін-өзі критериалды бағалау.

Стикерлер, бағалау парақшасы, А4 қағазы

Жаңа сабақтың таныстырылымы

5 минут




10 минут.

Білу. 1-тапсырмада берілген суреттер бойынша жұптастырып, диалог құрастырту.


Түсіну. «Мәтіннің бөліктері» стратегиясы бойынша топтық жұмыс жасатамын.

Мәтінді 3 бөлікке бөліп, оқытамын. Тапсырмалар беремін.


Сурет бойынша жұптасып, диалог құрап, оқиды.


Мәтін бойынша топтасып, жұмыс жасайды.

1 топ: Мәтіннің 1 бөлігін оқып, суреттейді.

2 топ: Мәтіннің 2 бөлігін оқып, рольге бөлініп оқиды.

3 топ: Мәтіннің 3 бөлігін оқып, топтастырады.

Берілген алма стикеріне өз-өзін формативті бағалату.

Өзін-өзі критериалды бағалау.

Стикерлер, бағалау парақшасы,плакат, маркер, А4 қағазы.

Жаңа сабақты қолдану

7

минут

Қолдану мен талдау. «Суреттеу» стратегиясы бойынша Ұлы Британияның орналасуы, Англияның салт-дәстүрлерін суреттетіп, әңгімелетемін

Ұлы Британияның орналасуы,Англияның салт-дәстүрлері туралы білгендерін қорытындылап суреттеп әңгімелеп береді.

Берілген алма стикеріне өз-өзін формативті бағалату.

Өзін-өзі критериалды бағалау.

Бағалау парақшасы, стикерлер, оқушы дәптері

Жаңа сабақты қорытындылау


7 минут

Жинақтау. «Кім жылдам» ойыны бойынша жаңа сабақты қорытындылау.

Сұрақтарға жауап беру арқылы жаңа сабақты қорытындылайды.

Берілген алма стикеріне өз-өзін формативті бағалату.

Өзін-өзі критериалды бағалау.

Бағалау парақшасы, стикерлер

4 минут

Бағалау. Түрлі-түсті алма бейнеленген стикерге сабақта өз іс-әрекеттерін жазу арқылы формативті бағалаймын.

Өз-өзін критериалды бағалаймын.

Түрлі-түсті алма бейнеленген стикерлерге өз іс-әрекеттерін жазып, сабаққа қызығушылығы артады.

Берілген алма стикеріне өз-өзін формативті бағалату.

Өзін-өзі критериалды бағалау.

Бағалау парақшасы, стикерлер

2 минут

Рефлексия. Не білдім? Не білгім келеді? Не білемін? Сұрақтарына жауап бергізу.

Стикерге Не білдім? Не білгім келеді? Не білемін? Сұрақтарына жауап береді.


Рефлексия парағы, стикер

1 минут

Үйге тапсырма беру. Ex.11,12 p.162

To teach a new words

Күнделікке жазып алады.


Күнделік
































































Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Английский язык

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 5 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Қысқа мерзімді жоспар "Where is Great Britain?"

Автор: Айткулова Эльмира Керимжановна

Дата: 16.03.2018

Номер свидетельства: 462140
