14/09 | 3БББ 15 б\б тобы | 4 күн |
Сабақтың тақырыбы | Дауысты дыбыстардың жүйеленуі |
Мақсаты | Студенттерге ағылшын тілінің дауысты дыбыстарын оқылу ережерін лерін дұрыс оқуға,жазуға үйрету |
Міндеттері | 1. Көрнекі құралдар, түрлі ойындар, тест сұрақтарын пайдалана отырып, тапқырлыққа,жылдамдылыққа, есте сақтау қабілетін орнықтыруға үйрету. 2.Интернет желісін тиімді пайдалануға бірін бірі тындауға уақытты үнемдеуге тәрбиелеу |
Ресурстар | Интерактив тақта, Суреттер, Students book Слайд Үнтаспа Интернет желісі, |
Әдіс- тәсілдер | түсіндіру, сұрақ жауап пікірталас,әнгімелеу,суреттеу тест алу, ребус, кері байланыс әдісі, постер қорғау ,диологтық тәсіл Kahoot it онлайн тесті кластер әдісі |
Оқу нәтижесі: | Студенттер дауысты дыбыстардын дұрыс айтылым жазылым дағдысын үйренеді,АКТ ны пайдалануға үйренеді,ағылшын фонетикасы туралы білімін молайтады. |
Ұйымдастыру кезеңі 3 минут | Амандасу Good morning?How are you? Оқытушы бүгінгі сабаққа студенттерді түгендеп алады Who is absent today? кабинеттің, тақта тазалығын қадағалау Who is on duty today? 2.Психологиялық тест (Студенттерге түрлі пішінді карточка таратылады,біреуін тандап сол тандган пішіндері арқылы өздері туралы біледі) Before beginning our lesson let’s do psychological test. Circle- you are sociable, kind person. In all places you are welcome, because you always help your friends and avoid conflicts. Square- you are strong and hardworking person. You can get, rich everything you want. Triangle- you are leader. You like to reach difficult aims, therefore you use and do everything. Rectangle- You are very quite. You don’t show your emotions. You always follow other’s rules, points of view. Zigzag- you are very original person. You have unusual thinking and taste. Thank you. |
Үй жұмысы бойынша 10 минут | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті |
1.What was your home task? 2.Teacher give 1 minute for each student to roleplay the diolog(өтілген тақырып боиынша диолог айтады) 1.Екі жақты күнделік әдісі( интерактив тақтада сұрақтарды толықтырады) | /p/, /b/, /m/ | Labiodental: | | | //, // | Alveolar: | | | //, //, //, // | Palatal: | | | 1.Студенттер жұп болып отілген тақырып бойынша диолог айтады 2.Интертақтада күнделікті толтырады |
Үй жұмысын қорыту 5 минут Вконтакте желісінде жаттығу орындау | 1Teacher give students the transcription of the words flɔː → ˈbɑːθruːm → ˈkɪtʃɪn → ˈselə → ˌʌpˈsteəz → ˈsiːlɪŋ → ˈtʃɪmni → ruːf → steəz → ˈætɪk → | 1.Students send answers on the vk list(Студенттер вк паракшасына дұрыс жауаптарын жазып жибереді,әр бір дұрыс жауапқа 1 ұпайдан алады) |
Жаңа тақырып Негізгі кезең 8 минут | Teacher: What is the vowel sounds in English ? -Yes you right so Today’s our theme is The vowels Teacher explain the lesson | Students answer: A, E, I, O, U are vowels |
Сергіту сәті 2 минут | 1.Let’s relax 2.Tape the recorder | 2.Students dance with the tembre of music |
Онлайн ойыны Kahoot it 6минут Қорыту кезеңі Жаттығу орындау 5 | 2.Now students take your mobile phones and check in to online game write Kahoot.it and write your groups name,and write the password 1.Teacher give just transcription of words Students must write the words correctly | 1.Online game Kahoot it Students check in to the site and write their name or the groups and the must choose the right answer and push it the time is limited(студенттер сайтқа тіркеледі,өз есімдерің жазады мұғалім айтқан жасырын сөзді енгізеді,дұрыс жауапты таңдап үстінең басып отырады.уақыттары шектеулі ) 2.Тақтада сөздерді жазады ˈsɪərɪəs → ˈkeəfʊl → kənˈfjuːzd → ˈdʒenərəs → dɪˈtɜːmɪnd → streɪndʒ → breɪv →
|
Бағалау 3 минут | Мұғалім студенттердін смаиликтерін санатып бағалайды | бірін бірі қошеметтейді |
Үйге тапсырма 1 минут | The Hometask is to write obout your Family and learn new words | Students write this on their copybooks |
Кері байланыс 2 минут
| Kwl questions Әр бір студентке стикер таратылып береді | Студентер толтырады оқиды жәшіктерге салады |