kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Мұғалімнің мінсіз мұғалім туралы қалыптасқан ұстанымдарын зерттеу.

Нажмите, чтобы узнать подробности

           "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің"ММ

М.Хәкімжанова атындағы  №20 орта мектебінің

Бастауыш сынып мұғалімі

 Жұмасаева  Бибігүл  Сағындыққызы

Тақырыбы:

Мақсаты:

Оқу нәтижесі:

Түйінді идеялар:

Сабақ барысы:

1-сабақ

2мин

Ой шақыру

10 минут+5 минут

10 мин

5 минут

Сергіту сәті

2 мин

Ролдік ойындар

 45 минут

6 мин

Рефлексия 

Мұғалімнің мінсіз мұғалім туралы қалыптасқан ұстанымдарын зерттеу.

Мұғалімдер өздерінің тәжірибесі негізінде мінсіз оқушы  үлгісіне талдау жасайды.

Мұғалімдер мінсіз оқушы мен мінсіз мұғалімнің анықтамасын береді, критерийлерін әзірлейді.

"Мінсіз оқушы  тұжырымдамалық  негіздерінің  күрделілігін   және көп мағыналылығын түсіну;Мінсіз оқушы түсінігін  анықтау үшін әдетте қолданылатын критерийлерді сын тұрғысынан ойластыру.

Жоғары белсенділікті талап ететін жаттығу.

-Адамның күлкісі – әлемдегі ең ғажайып құбылыстардың бірі. Адам күлкінің көмегімен таныса да, қоштаса да алады. Жымиыс- біздің сеніміміздің сарасының ашылуына жол ашады. Күлкі арқылы көңіл-күйлеріңді білдіріп көріңдер. Бір-біріңе жымиыңдар, күлкілеріңді сыйлаңдар. Рахмет! Ендеше орнымызға отырар алдында біз топқа бөлініп алайық. Топпен, жұппен, үштікпен, төрттікпен билеу арқылы топқа бөлу.

Дедукциялық әдіс

Сіздердің ойларыңызша «Мінсіз оқушы қандай болу керек деген сұраққа жауап беру үшін қолымызға бір парақ қағаз алып бірнеше бөлікке бөліп мінсіз оқушының сипатын жазыңыздар.

Дедукциялық әдіс бойынша мінсіз оқушы сіз үшін маңыздысыннан бастап орналастырыңыздар.

Өздеріңіздің жазған жазбаларыңызды нұсқаулықтағы 28 беттегі  Мұғалімдердің жауаптарын басқа елдегі мұғалімдердің   нәтижелері деректерімен салыстыру.

Неліктен сипаттамамыз шетел мемлекеттерімен сәйкес келмейді.

Көңілді күн

Сіздерге бірнеше оқушылардың сипаттамасы берілген топпен оқып Әр топ ролдесіп көрсетеді жағдаяттарды шешеді

  1. Дайындалуға 15 минут
  2. Көрсетуге 15 минут
  3. Жауабын шешу 5 минут
  4. Рефлексияға 5 минут

 1-топқа    Альма өзін осылай ұстайды? Оны мінсіз оқушы болу үшін     қандай көмек керек

 2-топқа  Неліктен  Салли өзін осылай ұстайды?  Оны мінсіз   оқушы болу үшін не    қандай көмек керек

 3-топқа  Неліктен  Дейв өзін осылай ұстайды?

Әр көрсетілім бойынша топтар қаңдай  оқушы екенін анықтайды және

Рефлексия   «Мен үшін. ең құнды болды, себебі.»

АКТ

Нұсқаулық  28 бет

  Нұсқаулық  45-5е5б

    

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Мұғалімнің мінсіз мұғалім туралы қалыптасқан ұстанымдарын зерттеу.»

"Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің"ММ

М.Хәкімжанова атындағы №20 орта мектебінің

Бастауыш сынып мұғалімі

Жұмасаева Бибігүл Сағындыққызы


Тақырыбы:


Мақсаты:


Оқу нәтижесі:



Түйінді идеялар:





Сабақ барысы:

1-сабақ

2мин











Ой шақыру

10 минут+5 минут






10 мин




5 минут



Сергіту сәті

2 мин



Ролдік ойындар

45 минут














6 мин

Рефлексия


Мұғалімнің мінсіз мұғалім туралы қалыптасқан ұстанымдарын зерттеу.

Мұғалімдер өздерінің тәжірибесі негізінде мінсіз оқушы үлгісіне талдау жасайды.

Мұғалімдер мінсіз оқушы мен мінсіз мұғалімнің анықтамасын береді , критерийлерін әзірлейді.


Мінсіз оқушы тұжырымдамалық негіздерінің күрделілігін және көп мағыналылығын түсіну;Мінсіз оқушы түсінігін анықтау үшін әдетте қолданылатын критерийлерді сын тұрғысынан ойластыру.




Жоғары белсенділікті талап ететін жаттығу.

-Адамның күлкісі – әлемдегі ең ғажайып құбылыстардың бірі. Адам күлкінің көмегімен таныса да, қоштаса да алады. Жымиыс- біздің сеніміміздің сарасының ашылуына жол ашады. Күлкі арқылы көңіл-күйлеріңді білдіріп көріңдер. Бір-біріңе жымиыңдар, күлкілеріңді сыйлаңдар. Рахмет! Ендеше орнымызға отырар алдында біз топқа бөлініп алайық. Топпен, жұппен, үштікпен, төрттікпен билеу арқылы топқа бөлу.



Дедукциялық әдіс

Сіздердің ойларыңызша «Мінсіз оқушы қандай болу керек деген сұраққа жауап беру үшін қолымызға бір парақ қағаз алып бірнеше бөлікке бөліп мінсіз оқушының сипатын жазыңыздар.

Дедукциялық әдіс бойынша мінсіз оқушы сіз үшін маңыздысыннан бастап орналастырыңыздар.

Өздеріңіздің жазған жазбаларыңызды нұсқаулықтағы 28 беттегі Мұғалімдердің жауаптарын басқа елдегі мұғалімдердің нәтижелері деректерімен салыстыру.


Неліктен сипаттамамыз шетел мемлекеттерімен сәйкес келмейді.


Көңілді күн


Сіздерге бірнеше оқушылардың сипаттамасы берілген топпен оқып Әр топ ролдесіп көрсетеді жағдаяттарды шешеді

  1. Дайындалуға 15 минут

  2. Көрсетуге 15 минут

  3. Жауабын шешу 5 минут

  4. Рефлексияға 5 минут

1-топқа Альма өзін осылай ұстайды? Оны мінсіз оқушы болу үшін қандай көмек керек

2-топқа Неліктен Салли өзін осылай ұстайды? Оны мінсіз оқушы болу үшін не қандай көмек керек

3-топқа Неліктен Дейв өзін осылай ұстайды?

Әр көрсетілім бойынша топтар қаңдай оқушы екенін анықтайды және



Рефлексия «Мен үшін ... ең құнды болды, себебі ...»
















АКТ



















Нұсқаулық 28 бет
















Нұсқаулық 45-5е5б






Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Прочее

Категория: Прочее

Целевая аудитория: Прочее

Скачать
Мұғалімнің мінсіз мұғалім туралы қалыптасқан ұстанымдарын зерттеу.

Автор: Жумасаева Бибигуль Сагандыковна

Дата: 23.01.2018

Номер свидетельства: 451977
