Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: | Мектеп: Абай атындағы мектеп-лицей |
Күні: 26.02.2018ж. | Мұғалімнің аты-жөні: Бахытжанова Н.К. |
Сынып: 9 «Ә» | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: |
Сабақ тақырыбы: | Бақылау диктанты |
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасынасілтеме) | • Мәтін бойынша жұмыс істеуге дағдыланады. • Сөйлеу және жазба мәдениетінде дұрыс тыныс белгілерін орындайды. |
Сабақ мақсаттары | Жазба жұмысын орындау арқылы тілдік сауаттылық, әдеби білім, мәдени сұлулық пен грамматикалық қателерді болдырмауды меңгереді. |
Тілдік мақсат | Жеке және өзіндік жұмыс,талдау түрлері |
Бағалау критерийлері | Өзін-өзі бағалау,жиынтық бағалау |
Құндылықтарды дарыту | Буккроссинг |
Пәнаралық байланыстар | Әдебиет, тарих, қоғам, география, орыс тілі |
АКТ қолдану дағдылары | Слайдтар,стикерлер,маркерлер. |
Бастапқы білім | |
Сабақ барысы |
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспар-ланған іс-әрекет | Ресурстар |
Сабақтың басы Сабақтың ортасы/ сабақтың негізгі бөлімі Сабақтың соңы | Миға шабуыл, топтастыру, «Джиксо» стр-сы, INSERT әдісі ынталандыру әдісі, негізгі идеяны суреттеу стр-сы, ой- түю страте-сы, ашық және жабық сұрақтар стратегиясы, кері байланыс, Блум таксономиясы. | Диктанттар мен мазмұндамалар жинағы Оқулық, дәптер |
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? ЖАДА, топтық және жұптық жұмыс, ой қозғау, ой түю, ынталандыру. | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
Сабақ бойынша рефлексия | |
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпалетеалады (оқытутуралы да, оқутуралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақбарысындасыныптуралынемесежекелегеноқушылардыңжетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |