Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: | Мектеп: Абай атындағы мектеп-лицей |
Күні: 01.03.2018ж. | Мұғалімнің аты-жөні: Бахытжанова Н.К. |
Сынып: 11 «А» | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: |
Сабақ тақырыбы: | Мұқағали Мақатаев лирикасы мен поэмалары |
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасынасілтеме) | • Тақырыпқа сай мәліметтері кеңейеді. • Сөздік қоры молаяды. • Есте сақтау қабілеттері дамиды. • Тарих пен әдебиетті байланыстыра-ды. |
Сабақ мақсаттары | Мұқағали Мақатаевтың «Махаббат диалогі», «Қайран, Қарасазым-ай» өлеңдері, «Дариға, жүрек» поэмасы арқылы шығармаларының қыры мен сырын жан-жақты түсінеді. |
Тілдік мақсат | Жеке және өзіндік жұмыс,талдау түрлері |
Бағалау критерийлері | Өзін-өзі бағалау,жиынтық бағалау |
Құндылықтарды дарыту | Ұлттық таным |
Пәнаралық байланыстар | Әдебиет, тарих, қоғам, география, орыс тілі |
АКТ қолдану дағдылары | Слайдтар,стикерлер,маркерлер. |
Бастапқы білім | |
Сабақ барысы |
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспар-ланған іс-әрекет | Ресурстар |
Сабақтың басы Сабақтың ортасы/ сабақтың негізгі бөлімі Сабақтың соңы | «Миға шабуыл». «Топтастыру». «Жалғасын тап» ойыны, Блум таксономиясы, «Ой қозғау» Кері байланыс «2 жұлдыз бір тілек» | Оқулық, дәптер |
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? ЖАДА, топтық және жұптық жұмыс, ой қозғау, ой түю, ынталандыру. | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
Сабақ бойынша рефлексия | |
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпалетеалады (оқытутуралы да, оқутуралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақбарысындасыныптуралынемесежекелегеноқушылардыңжетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |