kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Розгорнутий план конспект уроку з фізичної культури для учнів 10 класу. Тема: легка атлетика

Нажмите, чтобы узнать подробности

План конспект уроку з фізичної культури на допомогу молодим вчителям.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Розгорнутий план конспект уроку з фізичної культури для учнів 10 класу. Тема: легка атлетика»


План-конспект уроку № ___

з фізичної культури для учнів 10 класу





Тема уроку: Легка атлетика.

Тип уроку: Коловий.

Мета уроку: Контролювати фізичне навантаження і розвивати фізичні

якості за допомоою вивчених вправ з легкої атлетики.


Завдання уроку:

Навчальні:

1. Повторити техніку низького старту .

2. Повторити техніку відштовхування під час стрибків.

3. Сприяти розвитку швидкості витривалості, сили і

спритносі Формувати індивідуальні здібності у процесі

уроку.

Оздоровчі і розвиваючи:

  1. Формувати правильну поставу.

  2. Розвивати силу рук і черевного преса.

  3. Розвивати якість реакціі та координаціі рухів

Виховні: Виховувати в учнів дісціплінованість,

товарискість, наполегливвість, рішучість, вміння

самостійно працювати.


Інвентар та

обладнання: свисток, скакалки, гантелі, фітболи, м’ячі музичний

центр та диск із ритмічною музикою для проведення

підготовчої частини.

Місце та час

проведення: спортивна зала, 45 хв. _________________________


Учитель:














Зміст уроку

Дозування

Організаційно-методичні вказівки

Основна група Підготовча група смг


Підготовча частина, 12’

1.Шикування.Привітання.Повідомлення завдань уроку.

Вимірювання ЧСС за 10 сек.

Техніка безпеки.

2.Ходьба звичайним кроком, на носках, із високим підніманням колін.

3.Вправи із скакалкою на місці.

1)в.п.-скакалка в руках

1-4-колові рухи головою вліво

5-8-те ж, вправо

2)в.п.-стійка ноги нарізно, руки в сторони, скакалка на лопатках

1-2- нахил перед, руки вперед

3-4- те ж, назад

3)в.п.- стійка ноги нарізно, руки в сторони, скакалка натянута на ступні

1-2 -нахил перед

3-4- те ж, назад

4)в.п.- стійка ноги нарізно кроки вправо, вліво

5) в.п.- сід,скакалка натягнута на ступні

1-3- нахил вперед-лягти-сісти, підтягнувшись за скакалку

4-в.п.

6)в.п.-стійка ноги разом, скакалка удвоє, вгору

1-4- великі колові рухи сбоку-справа

5-8-те ж, сбоку-зліва

7)в.п.- стійка ноги разом стриби із скакалкою.

1-2-мах ногою уперед, руки у сторони

3-4- те ж, іншою ногою

8) стійка ноги разом, 1-2-руки до себе

3-4- те ж,

9)в.п.- о,с, кроки праворуч та ліворуч

10)в.п.- о.с. кроки вперед та назад, руки в сторони та до себе.




1’



3’

8’


8-10




8-10




8-10




6-8р




8-10


6-8р




8-10




8-10


6-8р










1’



2’

7’


6-8р




6-8р




6-8р




4-6р




6-8р


4-6р




6-8р




6-8р


4-6р










1’



1’

5’


4-6р




4-6р




4-6р




2-4р




4-6р


2-4р




4-6р




4-6р


2-4р








Звернути увагу на готовність учнів до заняття, їх самопочуття, зовнішній вигляд. Звернути увагу на інтервал в шерензі.

Чіткість і узгодженність.

Підготувати музикчний супровід.Учні перешиковуються із однієї колони в колону по два, крокуючи через центр залу, стають обличчям один до одного.

 

2,5 – 3 м

 


 


 

2,5-3м



Учні підготовчої та смг у той час, коли основна ще продовжує основну вправу,виконують ходьбу на місці, відновлювальні або дихальні вправи (по вказівкам вчителя).


Згинаючи ноги.













.

ХІД УРОКУ






Основна частина, 30’

1.Показ ПоясненняПоказ

Вимрювання ЧСС за 10 сек.






1.Перша станція стрибок у висоту спосіб «Ножиці»


2. Друга станція: стрибок у довжину з місця.











3.Третя станція “тир”



4.Четверта станція. Стрибок у висоту.




5.пята станція. Човниковий біг (4х9)



1’

10’






8р.



















1’

8’






6р.




















1’

5-6’






-


-












-



-




-




Вчитель демонструє деякі стрибки і рухи та розповідає, що підготовча та смг виконують менший обсяг завдань, або не виконують зовсім,якщо є протипоказання.


Слідкувати за правильним виконанням вправи


При стрибку учні виконують старт “плвця”










Діти кидають мяч у ціль яка намальована на стіні.


При стрибку учні відмічають на стіні результат.



Біг виконується з високого старту.




Заключна частина, 3’

1.Шикування.

Вимірювання ЧСС.

2.Дихальні вправи..

1)Вправи на фітболах на поставу. 2) Годинник. Розмахуючи прямими руками вперед і назад, промовляють „ тік – так ”. 3)Кулька. Уявити, що в животі надувна кулька. 1-вдих через ніс-кулька надувається

2-видих - кулька здувається із звуком -с-, -з- або -ш-.

4) Вітер.Як шумить вітер?

1-вдих через ніс.

2- видих через рот, долоня торкається рота і дитина без голосу вимовляє "звук індіанця" - це шумить вітер.
3.Підсумки уроку.

Домашнє завдання

1’

1’












1’

1’

1’












1’

1’

1’












1’

В одну шеренгу.


Перевірити самопочуття учнів.



Виконувати вправи повільно











Виставлення оцінок.


За наказом учителя.



Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Физкультура

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 10 класс.
Урок соответствует ФГОС

Автор: Кірпікіна Наталія Миколаївна

Дата: 03.09.2017

Номер свидетельства: 427208


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства